Vítejte na mém blogu týkající se PC her, filmů, hudby, vtipů atd.

Září 2008

Recenze: Metallica: Death Magnetic

20. září 2008 v 22:44 | Johnson
Návrat legendární metalové kapely je tu! A přicházejí se svým novým albumem Death Magnetic! A mou příjemnou povinností je ho objektivně zrecenzovat a vám, co ho ještě neslyšeli, přiblížit světlé a tmavé stránky alba.
První otvírák je song Broken Beat & Scarred. Ihned vás dostane a dá vám vědět, s kým máte tu čest. Hudebníci z Metallicy slíbili, že se vrátí ke svým starým kořenům z 80.let a svému slibu plnohodnotně dostáli. Celkově se dá říci, že celé album zní něco jako And Justice for All a Metallica: Black Album.

Několik vtipů pro lepší den!

20. září 2008 v 22:36 | Johnson |  Vtipy
1)Jaký je rozdíl mezi klokanem a člověkem? . . . . . Klokan si může vyskakovat i s prázdnou kapsou.

2)Proč mají tramvaje čísla i vzadu? . . . . . . Abychom věděli, která nám ujela těsně před nosem.

3)V letadle spolu letí prezident Bush, farář a mladý školák. Po hodině cesty však nastane v letadle porucha a začne se řítit dolů. Jenže v letadle jsou jen 2 padáky. Bush neváhá ani minutu a hned je u padáků jako první. Já jsem nejmocnější a nejchytřejší, proto musím přežít. Po chvíli skáče dolů. Potom farář povídá: vezmi si ten poslední padák ty chlapče, ty jsi ještě mladý, život máš před sebou. školák na to odpoví: ale dyt přežijeme oba, jelikož ten pan nejmocnější a nejchytřejší skočil dolů i s mojí aktovkou

4)Když jsem byl mladší,nenáviděl jsem účast na svatbách. Tetičky a známé babičky chodily ke mně,štípaly mně do tváře smály se a říkaly: "Ty budeš další". Přestaly s tím když jsem jim na pohřbech začal dělat to samé.

5)Sociální pracovnice zašla za starší dámou, které nedávno při autonehodě zemřel manžel, a vyzvala jí, aby jí o tragédii vyprávěla. "Bylo to tak nečekané," začala vdova. "Tom mi řekl, že zajde na zahrádku pro květák a já udělám květákové placky.. Po chvíli zazvonil u dveří policista a oznámil mi, že manžela na přechodu porazil autobus a že byl na místě mrtvý." "To muselo být hrozné, co jste udělala?" zeptala se pracovnice. "Co bych měla dělat?" podivila se otázce vdova. "Musela jsem si k večeři otevřít plechovku fazolí."


6)Paní učitelka napomíná: "Pepíku, kam se cpeš? Běž na konec fronty!" "To nejde, tam už někdo stojí."

7)Malý synek se ptá otce: "Proč je Tichý oceán tichý?"
Tatínek se zlobí: "Nemůžeš se zeptat na něco rozumnějšího?"
"Tak tedy jo. Jak vlastně umřelo to Mrtvé moře?

8)Přidou dva koktaví do hospody, a hosposký jim říká: "Nazdar kluci, mám pro vás takovej návrh, když mi řeknete, co si chcete koupit plynule, tak vám to dám zadarmo."
První spustí: "Vinn Vinn Vinny st st střik." Vezme pití a zaplatí. Druhý: "Rum!"
"Velkej nebo malej?"
"Ty ty ty hajzle!"

9) Jede si takhle čtyřčlenná rodinka autem, když tu matka otevře okno a vystrčí hlavu a tu ji urve sloup. Ostatní se smějí, ale syn pláče a otec se ho zeptá proč? A chlapec odpoví ˝Já jsem to neviděl.˝

10)Dementnímu chlapečkovi umře brácha a nikdo z rodiny se nemá k tomu, aby mu to vysvětlil. Dementek teda příjde za otcem a ptá se: ˝Tati, kde je brácha?˝ ˝Běž se zeptat maminky.˝ Přijde teda za mámou a ptá se: ˝Mami, kde je brácha?˝ ˝Nevim, běž se zeptat babičky.˝ Tak se zeptá babičky, té je vnuka líto, tak ho vezme do kostela, tam mezi svíčkama leží brácha. Dement k němu přijde, sfoukne všechny svíčky a povídá: ˝Všechno nejlepší, brácho!˝

11)Sestra: "Pane doktore. Ten simulant z dvojky právě zemřel." Doktor: "No tak to už ale vážně přehnal."

12)Soutěží mezi sebou tři kovbojové. První vytáhne pistoli, zatočí s ní, sestřelí plechovku a řekne: "Ha ha. I am Jimmy!" Druhý sestřelí dvě plechovky a řekne: "Ha ha. I am Bobby!" Třetí zatočí s koltem, oba je zastřelí a zvolá: "Ha ha. I am sorry!"