Vítejte na mém blogu týkající se PC her, filmů, hudby, vtipů atd.

Deník 1

16. března 2007 v 21:10 | Johnson
DENÍK o Vietcongu a klanu WARRIOR:
Začátky jsou vždy nejhorší
Zdar lidi, jmenuji se Petr Čížek a dnešním dnem začínám hrát PC hru Vietocng: Fist Aplha po netu. Ve VC mám přezdívku Johnson. Nejdříve jsem si trochu pohrál se vzhledem postavy a pak dal vytvořit hru. Po chvíli jsem zjistil, že tu nikdo není a že asi budu muset něco změnit. Kouknul sem se na jméno a vidím testovací hra. Zkusím se podívat na další servery, některé jsou přístupné, některé ne. Kolečkem myši popojedu až téměř na konec a zde se rozsvítí tlačítko připojit. Ihned bez váhání ho zmáčknu a už se objevím ve hře. Tady už nejsem sám a vidím tu kolem 8 hráčů. Asi po 12 minutách hraní zjistím, že tohle je mnohem těžší hraní než v single playeru. Tak toto je můj první den ve světě VC.

Týdny plynou a já se pomalu dostávám do hry

Ano je to tak. Už mi to jde lépe a už začínám rozvíjet i různé taktiky a néé jen hloupě lítat pod nepřátelská ákáčka. Už umím zakládat servery, chodí sem hráči a také zjišťuji, že se nejčastěji hraje mapa Halong Port, kterou sem si velice oblíbil. Začínám také narážet na ty samé hráče. Někteří mě velice pěkně mezi sebe přijmuli, ale někdo tu má i nechutné kecy. Např. začínám poznávat hráče jménem Daniel the Killer u kterého se ukázalo, že nadává skoro všem a že má zastydlou pubertu ve 30 letech. No je to idiot. Je tu chvilkami pěkně horko, ale já si ho později ani nevšímám. Také jsem zjistil, že má každou chvilku jinou přezdívku ve hře. No nic…Tak páčko u dalšího zápisku v mém deníku.

Můj clan WARRIOR a jeho okolnosti

Tak už dokonce obsazuji první a druhé příčky v seznamu hráčů. Začínám zjišťovat, že mi to docela dobře jde a také jsem narazil na několik hráčů, co měli za jménem MORFIUM. Neváhal jsem se jednoho z nich zeptat, co to znamená. Vysvětlil mi, že je to klan, který je založen nedávno. Ještě pár dní po tom jsem začal o tom přemýšlet a řekl jsem si, že bych mohl založit také svůj klan. Jenže dalšího dne hraní narazím na hráče jménem SFC Tonda GLADIATOR. Pomyslím si, že to bude nejspíš další konkurenční klan. Jenže v těchto dnech sem se také rozhodl založit svůj samostatný klan WARRIOR. Ptáte se proč zrovna WARRIOR? Odpověď je prostá. V anglickém překladu slovo WARRIOR znamená válečník. Jenže to už začínám poznávat našeho známého SFC Tondu GLADIATORA. Od té doby, co mám svůj klan, tak jsou na mě Tonda, Jason a Lukas GLADIATOR dost nasraní, závidí mi můj klan a nadávají. Jason a Lukas jsou další členové GLADIATOR clanu.
V dalších dnech se seznamuji s Dafiluxem, Rozparovačem, Dandou44, Klingerem, Markonym, Násoskou, Dzorganem a dalšími.
Noví členové WARRIORU aneb rivalství pokračuje
Tak se mi konečně daří přilákat několik členů do WARRIOR clanu. Z GLADIATOR clanu utekli Dafilux s Rozparovačem, kteří jsou mimo jiné dobří přátelé. Takže mám zatím 2 členy. Rivalství mezi clanem GLADIATOR pokračuje. Tonda je fakt divnej týpek. Na své hráče také zrovna moc přívětivý není, když mě řekne táhni debile a já se naseru, on mě poví, že je to sranda a když další den mu řeknu to samé, je celý uražený a přísahá, že klan WARRIOR rozdrtí. To co tady píši, je však jen polovina toho, co ten debílek dělá. No nic, Tondu raději uzavřeme. Je to ubožák a budižkničemu. Tečka. A také si myslím, že kdyby byl šéfem GLADIATORU někdo jiný, určitě by jsme si náramně rozumněli a dávali pěkné zápasy. Takhle je to na nic.
Rozpad clanu MORFIUM a mír s clanem GLADIATOR
Dlouho sem do deníku nic nenapsal, tak to musím dneska napravit. Takže začneme rozpadem clanu MORFIUM. Ano, je to tak,…sice neříkám, že clan MORFIUM měl někdy dost členů, ale tohle jsem opravdu nečekal. Clanleaderem byl Knedlik, mezi další členy patřil Cibule, Lukas (to není ten z GLADIATORU, ale další Lukas) a další. Měli něco kolem 4-5 členů. Knedlik rozpustil clan a tak na verzi 1.51 jsou už jen dva konkurenční klany. GLADIATOR a WARRIOR. U GLADIATOR clanu však nastaly také velké změny a tou hlavní je vyhazov Lukase z clanu. Tonda totiž přijmul nového člena: Duonga Vuhaie. Je to Vietnamec a největší radost z něj mají Markony a Tonda. Markony s ním totiž chodí do třídy a Tonda se těší, že ho Duong naučí vietnamsky. No a právě Lukas mu začal nadávat do rákosníků a čongů a to Markonyho naštvalo a hnedka to řekl Tondovi, který se postaral o jeho vyhazov. Z jeho vyhazovu měli však radost i jiní členové, např. Danda44 a Násoska. Byl to hulvát. Když si popojedete pár řádků nahoru, dozvíte se, že i na mě a můj klan měl kecy. Takže já z toho mám celkem také radost. Také jsem nedávno přijmul hráče jménem por. CJ, kterej je bratr Jasona. Jenže asi za 14 dní jsem řekl Tondovi, že mám nového hráče por. CJ a on se mohl posrat vzteky. Por. CJ se znova vrátil do GLADIATOR clanu, protože vyšlo najevo, že on byl ve dvou klanech!! To je fakt magor!! A mě pak ještě začal nadávat kvůli tomu, že jsem o něm řekl Tondovi. Si asi myslel, že bude hrát ve dvou klanech a nikdo se nic nedozví. Nechápu ho stejně jako Jasona. Později také uzavírám mír a příměří s clanem GLADIATOR. Ano, je to tak,…už Tondu ani mě nebavilo se pořád hádat a tak jsme uzavřeli mír a zkusíme spolu nějak vyjít. Akorát mě velice zajímá, jak to dlouho vydrží, myslím že tak 5 dní a to ještě za příznivosti podmínek. No uvidíme.
Týdny ba měsíce plynou aneb velký rozkvět WARRIORU
Ano, tímto dnem mám přesně 24 členů. Jsem to já, můj první zástupce Dafilux, druhý zástupce Rozparovač, CHT3PV, Frendly, Messi, Benassy, Karel, Jarda, Michal, Viktor Čistič, Patrik, Derred, Dave, Dominik, Ryběnka, DJ, Pavel, Tom Krebs, Jack Sparow, Elmko, Micro Ice, Defort a Ondras_13. Dokonce jsem předehnal GLADIATOR clan, který vznikl o pár dnů dříve a má jen 16 členů. Je to Tonda-clanleader, první zástupce Zip, druhý zástupce Cepera, Mikleman, Násoska, Markony, Ryan, Kinger, Dzorgan, Danda44, Jason, Horatio, Duong, por. CJ, Anders a Pospec. Také v těchto dnech se zase dává do kupy clan MORFIUM. Pokusil se o to náš známý člen Cibule, který je teď tedy clanleader MORFIA. Knedlik je zástupce a oba se snaží sehnat alespoň pár členů. No uvidíme, jak se jim bude dařit. Také Lukas, vyhoštěnec od GLADIATOR clanu se mnou uzavírá mír a omlouvá se mi, jak se předtím choval. Já mu odpouštím a uvidíme, co z toho bude. Asi za 4 dny zakládá svůj klan (the killer). Jenže se mu podaří sehnat něco okolo 3-4 členů a po 5 dnech jeho clan končí. Rozpadl se. V dalších dnech jsem se zase několikrát pohádal s Tondou, ale raději ho spíše ignoruji. Chystá se také velký zápas mezi GLADIATOR a WARRIOR clanem. Uvidíme, uvidíme…
10.3. 2007

Přivítání a strategie na sobotní zápas klanů Gladiator vs. WARRIOR

Bude se hrát celkem 50 min.
25 min. za US Army a 25 min. za Vietcong.
Zápas začíná v 17:00.
Heslo: 963741
Jako leader klanu WARRIOR vás vítám a cením si vaší návštěvy, že jste přišli na tento zápas. Bylo těžké si vybírat ze 17 členů mého klanu, ale nakonec jsem vybral ty nejlepší. :-D. Věřím že mě nezklamete a že se nám povede. Bude se hrát mapa Halong Port a mód CTF, tedy hra na vlajky. Bude se hrát 8:8. Také vás prosím, abyste byli trošku opatrní a omylem nezabíjeli své lidi. Jako správný leader jsem také vymyslel strategii.
Účastníci zápasu:
Johnson-leader WARRIORU
Dafilux-zástupce leadera
CHT3PV-člen klanu
Messi-člen klanu
Benassy-člen klanu
Karel-člen klanu
Michal-člen klanu
Viktor Čistič-člen klanu
Hra za US Army:
Já a CHT3PV budeme nad východem ze skály Vietconga odstřelovat nepřátele. Michal se pokusí sniprovat, jak sám chtěl. Může být v kontejneru, na skále, to nechám na něm. Karel, Dafilux a Messi se budou navzájem krýt a chodit spolu. Ke konci hry se k nim také připojím, když bude nejhůř. Pokusí se získat vlajku. Messi se také občas porozhlédne na věž, aby zde nebyl nějaký sniper VC. Viktor Čistič s Benassym se také pokusejí získat vlajku, ale pak se někde ukryjí: na věži, na půdě,…Tohle bude dobré, když nám nepřátelé vezmou naší vlajku. Oni si ji nebudou mít kam dát a do té doby naší už získáme zpět. Viktor tam nebude samozřejmě čekat celou hru, ale ukryje se tak na 5 min. až nepřátelé budou z dohledu. O to se právě postará Benassy, bude ho krýt. Já také někdy vylezu na skálu a půjdu k východu žebříku ze skály Vietcongu. Tam je pokropím a pár granátků také hodím. Hlavně si dávejte pozor na VC ze skály. Ty nejvíce zabíjejí a jsou krytí. Ale o ty se už právě postaráme. Bez strategie by jsme toho moc nedosáhli a tak vás alespoň prosím o částečné dodržování plánu. Samozřejmě každý se určitě pokusí dostat k vlajce, ale jakmile jednou zemře, ať jde na své místo. Jedině tak máme šanci. Střídejte to, kombinujte. Svéhlavým a nekrytým útokem akorát budeme padat k zemi jako hrušky. My ty GLADIATORY rozdrtíme!!! Ať žije síla WARRIORU!!! HURAH!!! A teď se připravte!! Já z vás vojáky vycvičím, vy bando líná!!! Kupředu!!! Nezklamejte mě nebo toho budete litovat.
Hra za VC:
Tak tady to bude obráceně. Já tentokrát budu u dveří u věže a přímo to šít amíkům do zad. Po chvíli se přesunu na tu menší skalku nad tou rozbořenou cihlovou zdí. Potom budu chodit s Dafim a Karlem. Michal bude na věži a bude nás krýt. CHT3PV bude sapér a bude někde klást pasti, ale týmu oznámí, kde jsou umístěny. Stiskne klávesu z. Samozřejmě rozumně a tak aby pro nás byli plusem a ne mínusem. Potom se přesune na věž a pomůže Michalovi. Karel s Dafim budou chodit spolu a krýt se. Půjdou hlavní cestou přes amíckou věž až k tomu plotu u věže. Nepůjdou střemhlavě hned k vlajce. Nejdříve si počkají, a pár amíků, kteří tu projdou pokropí. Pak společně k vlajce. Messi, Benassy a Viktor Čistič půjdou východem ze skály a hnedka dolů a pak tou dírou v plotu a k vlajce. A teď do toho a ať máme co nejvíc bodů. Jak vidíte, každému sem se snažil vyjít vstříc, tak abyste si zahráli.
P.S.: Každý si zapamatujte svůj úkol a držte se ho, please. Každému tento plán samostatně rozešlu. Nezklamte mě, nebo se naseru a vlítnu tam mezi vás!! :-D
A jako bonus každému také posílám mix hudby z VC která vás má povzbudit a teď už opravdu hrrrrrrrrrrrr na ně!!!!!!
P.P.S.: Od této doby jsem začal svůj deník i čílsovat datumem.
S pozdravem
JOHNSON-leader WARRIORU
Vyhodnocení dnešního zápasu:
Účastníci:
Johnson-leader WARRIORU
Dafilux-zástupce leadera
CHT3PV-člen klanu
Benassy-člen klanu
Karel-člen klanu
Michal-člen klanu
Dave-člen klanu
Derred-člen klanu
Tak jsme to teda dokázali. Už je to za námi. Vyhráli jsme, měli jsme více bodů. Hlavně to druhé kolo, to dostali na prdel úplně nejvíc!!! Jestli někdo budete chtít, pošlu vám screen jak jsme je roztřískali. Sice jsme vyhráli, ale jsem docela nespokojen s účastí a naším plánem. Tak za prvé!!! CHT3PV sice dorazil, ale pozdě a tak už jsem mu nestačil poslat naší strategii. No to by ale zas až tak nebylo podstatné, ale nejvíc se zlobím na Viktora Čističe a Messiho, kteří se na to vybodli úplně nejvíc. S nima si to ještě vyřídím později, že nechali klan ve štychu. Původně měl jít i do zápasu Jarda, ale ten se alespoň slušně omluvil, že jede na hory. Kdybych neměl záložníka Derreda a Dave, tak by jsme od Gladiatorů sklidili posměch. Ale dost špatné bylo to, že s mojí strategií byli seznámeni jen 4 hráči. Dafilux, Benassy, Karel a Michal. Dave a Derredovi jsem to už nestihl poslat, zápas byl už v plném proudu. Příště by to chtělo více zodpovědnosti. Ale budiž. Naštěstí vše dobře dopadlo a tak jsem celkem spokojen. Na to, že Derred byl začátečník, hrál na takovém turnaji dobře. Dave v prvím kole toho moc nepředvedl, ale v druhém kole se rozjel a bodoval. Jsem také rád, že nás bylo 8, ke konci 7 a Gladiatorů jen 7 a později i 6, furt od nich někdo odcházel. :-D Tonda, šéf Gladiatorů prokázal svou neschopnost a to jsem rád!!! Jsem také velmi zděšen s chováním Gladiatorů!! Tonda, Jason, Horatio, Násoska, Markony a Zip byli sprostí a když prohráli úplně snažili se hodit vinu na nás a tak zakrývali svojí neschopnost. Jedinej od Gladiatorů, Anders, se celkem choval slušně. Prostě zkrátka řečeno, neumějí prohrávat a přiznat porážku, s nima bych už žádnej zápas teda nehrál. To radši s klamem MORFIUM. A teď pochvaly: Velmi mě překvapil Karel, CHT3PV a Michal. Celkem dobře hráli i Dafilux a Benassy. K Dave a Derredovi jsem se už vyjádřil.
Také vám tímto oznamuji, že jednou za čas, respektive za týden, se sejdeme, já vytvořím server a budeme trénovat. Jen WARRIOR lidi a heslo vždy na WARRIOR server bude Jupiter. Takže vždy jednou za čas se můžeme sejít, bylo by to fajn.
S úctou
JOHNSON, váš leader WARRIORU
11.3. 2007

VYSVĚTLENÍ

Tak se vše vysvětlilo a nepřítomnost Messiho byla taková, že on si myslel, že ten zápas bude na obyčejném VC. Sice nechápu proč si to myslel, jelikož pořád hrajeme Fist Alphu, ale budiž. A Viktor Čistič, eh, ten chyběl z jednoho vážného důvodu, který tu nebudu rozpitvávat a sahat mu do soukromí. No nic, jdu pařit tak zdarec…
11.3. 2007

První oddychový trénink

Účasníci:
Johnson-leader WARIORU
Dafilux-zástupce leadera
Karel-člen klanu
Tak dnes byl takový první oddychový trénink klanu WARRIOR. Účastníků bylo málo, jelikož nikdo nebyl na ICQ, ale ti co byli, hráli. Nemělo cenu vymejšlet nějaké plány a strategie ve třech, ale za to to byla zábava veliká. Hráli jsme 40 min. a dělali jsme různé srandičky. Hráli na schovku, hráli na nože a granáty apod. Byl to náš první oddychový trénink. Mám v plánu různě rozvíjet strategie a strategická místa na nějaký zápas. Budeme třeba bojovat 2:2, pošlu lidi na určitá strategická místa a jeden z našeho klanu bude mít za úkol se dostavit na určený cíl. Nepřátelé budou různě rozestavění a dotyčného odstřelovat. Když se probije k místu, dostane ocenění a na řadu půjde další hráč. A prostě tak nějak trénovat. Samozřejmě také někdy dáme obyčejné střílení. Chce to inovaci, porozumění, rychlost a vytrvalost.
12.3. 2007

Další boj a nový člen

Tak dneska jsem založil server ATF. To je mód, ve kterém se bojuje o přežití a jsou dva týmy. VC a USA Army. Jak překvapující. :-D Každý tým dostane bod, když zničí celý nepřátelský tým. Byla to velká sranda a hrál jsem asi 2-3 hodiny. Také jsem během zápasu narazil na dobrého hráče, kterého jsem ihned přijmul do svého klanu. Je to Hornster WARRIOR. Ze začátku tu bylo asi jen 5 hráčů, pak se ale stále připojovali další. Mezi některé další můžu jmenovat Karla WARIORA, Fucika CZ, Jirriiho CZ, Dandu44 GLADIATORA, Markonyho GLADIATORA, Stevense, Good Girl a spousty dalších.
13.3.-16.3. 2007

Hrajeme, hrajeme aneb velký frmol a new členové

Tak tady už je z názvu jasné, mám toho docela dost,…Učení, úprava webu, hraní, kámoši, venku je hezky,…Ale i tak,…mezi těmito dny jsem docela hrál dobře a celkem často. Mezi hráče, kteří hráli se mnou můžu jmenovat: Dafilux zast. WARRIOR, Dzorgan GLADIATOR, GI, Markony GLADIATOR a další. Také jsem přijmul další 3 členy. Fucika, Hornstera a Lesterta WARRIORY. Před pár dny jsem ještě přijmul i Tomasse, ale přesné datum si už nepamatuji. Jsou dost dobří a někteří mě docela dost překvapily.
17.3. 2007

Nový druhý zástupce

Ano, je to tak,…Leader WARRIORU jsem já, můj první zástupce je Dafilux a druhý zástupce až do teď byl Rozparovač. Jenže ten teďka nemá zrovna CD VC: Fist Alpha, moc členů nepřibral a sám řekl, že by raději byl jen členem. To ale neznamená, že s ním dále nepočítám. Doufám, že si spolu zase brzy zahrajeme. No a proto vyhlašuji konkurz na druhého zástupce WARRIORU. Mám pár kandidátů, které by jsem já jmenoval… Michal, Messi, Karel, Jarda, CHT3PV nebo Benassy. No uvidíme.
18.3.-24.3. 2007

KAREl IV. nastupuje

Tak v těchto dnech se toho docela dost zajímavého přihodilo. Tak tedy začněme. Nejprve jsem ukončil mír s Tondou, Jasonem a Horatiem, ale jinak se dál snažím vycházet s clanem GLADIATOR. Hlavně dost v pohodě jsou hráči Anders, Danda44 a Zip.Také se mi většina členů omluvila za to chování na zápase, ale s Tondou by sem už nikdy nic nehrál. Také v těchto dnech vyrážím mezi lid pod přezdívkou Karel IV., aby sem zjistil co si o mně všichni ostatní myslí. Vyptával jsem se jako na clany, na leadery apod. Jarda WARRIOR a Danda44 GLADIATOR mě příjemně překvapili, ale SFC Tonda GLADIATOR mě celkem urážel a říkal, že WARRIOR jsou sračky a moc dobře nehrajou. No, popravdě od Tondy jsem to vlastně čekal. Takže jedeme dál. Asi 22.3. 2007 mi Tonda oznámil, že odchází z klanu a že už ho nebaví hádání se se mnou a že nový leader bude Zip a zástupci Ryan a Jason. Zip měl velkou radost a ihned plánoval zápas GLADIATOR vs. WARRIOR. Já byl také nadšen, ale moc jsem tomu ještě nevěřil. Moje obavy však byli správné a vše se potvrdilo. Tonda zase dělal svojí blbou srandu a kvůli tomu málem Zip odešel z GLADIATOR clanu. Je vidět, že Tonda není dobrý clanleader. Později se omlouvá i samotný Jason a uzavírá se mnou příměří. Takhle to vypadá, že jsme moc měkký a že hned všem všechno odpouštím, ale já nejsem svině a druhá šance se má dát každému. S Tondou jsem už nadobro skončil a s Jasonem, Horatiem a por. CJ se uvidí. Ještě jednou mě naserou a končím s nimi také. A nakonec dnešního zápisku ještě podotknu, že GLADIATOR přijmul nového člena M. Horáčka. Hned po prvním rozhovoru jsem zjistil, že je to strašnej práskač a debil, takže na něj pozor!!
Jinak tímto uzavírám můj deník 1 a jdu psát deník 2, jelikož sem se už nevejde více znaků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Markony Markony | 24. března 2007 v 17:48 | Reagovat

Tak tohle se ti Johnsone povedlo určitě sis dal s tímhle psaním dost práce a jeto dost dobrý píšeš tam skoro všechno co se ti stane a jeto dost dobrý tak v tom pokračuj docela mě to baví číst zatim čuss.

2 Krarel WARRIOR Krarel WARRIOR | 28. března 2007 v 22:01 | Reagovat

Johnsone, Tondy se nevšímej je to vylízanec a hlavně si nestahuj patch 1.60 to by si mě sklamal. A mimochodem ten deník je fakt super jen tak dál.

3 Johnson-leader WARRIORU Johnson-leader WARRIORU | 29. března 2007 v 21:54 | Reagovat

Neboj, na Tondu seru a na verzi 1.60 nikdy nepřejdu. Já bych clan ve štychu nenechal, to ti můžu odpřísáhnout.

4 danda44 danda44 | 30. března 2007 v 21:04 | Reagovat

Super moc se mi to libi ses dobrej

5 Johnson-leader WARRIORU Johnson-leader WARRIORU | 30. března 2007 v 21:37 | Reagovat

Díkes Dando. Tvoje stránky nejsou také k zahození, ale přidej více věcí a obrázků.

6 Tomas Spudich Tomas Spudich | E-mail | Web | 5. dubna 2007 v 14:27 | Reagovat

hustej web Johnsne

7 Johnson-leader WARRIORU Johnson-leader WARRIORU | 5. dubna 2007 v 15:04 | Reagovat

Díkes. Doufám, že se k nám brzo přidáš Tomáši.

8 Tomas Spudich Tomas Spudich | 5. dubna 2007 v 15:23 | Reagovat

jj

jo malem bych zapomel

sprava pro:SFC tonda GLADIATOR-hele ty lamo

moc tady nevyskakuj davas si na zadek PEMPRSKY ACTIVE BABY aby ses pri vietcongu neposral a pak nemel podelanou prdel

co?davas si do zadku maslo,abych upresnil-HERU obcas i RAMU

a behas po mape s mosin nagantkou jak teplous kterej ceka ze nekoho vosuka

9 tomas spudich tomas spudich | 6. dubna 2007 v 20:33 | Reagovat

jeden debil tonda zacal svadet panu,

do naha se svleknul,sel napustit vanu,

ve vane se cakal,vedl porno henzy,pana se sla svleknout ukradla mu penzi:D

10 Johnson-leader WARRIORU Johnson-leader WARRIORU | 6. dubna 2007 v 20:36 | Reagovat

Tomáši,..to je teda gól, kde na tyhle řeči chodíš!! To se fakt hodí.

11 tomas spudich tomas spudich | 6. dubna 2007 v 20:39 | Reagovat

tonda to je debil k pohledani,us sme z neho smichy podelany.

12 Tomáš Tomáš | 6. dubna 2007 v 20:55 | Reagovat

táhni tondo stou svoji verzí,

běž si radši zjistit, jak to máš s tou penzí.

pana ti ji čórla zdrhla do pajzlu,

ty ses na to vysral táhni do hajzlu.

     0  0

       !!

  ______

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama