Vítejte na mém blogu týkající se PC her, filmů, hudby, vtipů atd.

Deník 2

28. března 2007 v 20:35 | Johnson

28.3. 2007

Rozhodnuto!!!

Po všech možných dedukcích jsem se už konečně rozhodl, kdo bude nový druhý zástupce leadera. Původně jsem se rozhodoval mezi CHT3PV a Jardou, ale Jarda řekl, že by mu místo člena stačilo a že když o nějakém novém členovi bude vědět, hnedka mi ho doporučí. Já se pak rozhodnu, jest-li ho beru nebo ne. Takže mým druhým zástupcem se konečně stává CHT3PV neboli Dušan Krušina. Věřím, že tato funkce bude pro něj jako stvořená, poněvadž se i ptal, jestli by do této funkce mohl kandidovat. A on to právě vyhrál. Takže blahopřeji, více ti řeknu na ICQ. Jinak dále musím v tomto týdnu pochválit Michala a Benassyho za nadprůměrný výkon ve VC. Oba dost hráli, zakládali server a proto si zaslouží pochvalu. No, mám z vás radost hoši, jen tak dál.
1.4.-5.4. 2007

Zápas odložen

Tak dne 31.3. 2007 měl být zápas GLADIATOR vs. WARRIOR bez Tondy. Konečně sem Tondu přemluvil ať nechá svůj clan hrát zápas a ať je přestane buzerovat. Konečně sem mu promluvil do duše a povolil zápas GLADIATOR vs. WARRIOR bez něj. Zápas bude řídít Zip a já. Sláva,..radoval sem se. A moje radost nebyla jediná. Kromě mě se ještě strašně těšil Jason, Karel, Jarda a další. Jenže Zip nedokázal sehnat 6 členů a tak se zápas odložil na 7.4. 2007. Ale tentokrát vedení zápasu Zip hodil na Dandu44. To jsem mu doporučil já, protože Danda44 je přeci jen schopnější a snad se mu podaří 6 členů sehnat. Sice nevidím příčinu proč už dávno nesehnali dostatek členů z jejich klanu, když si furt tak vyskakujou, ale budiž.
Doufám, že to už konečně klapne. Nebo žeby GLADIATOR clan měl nahnáno a bál se porážky? Hmm, to je ve hvězdách. Jinak se v těchto dnech nic zajímavého nepřihodilo kromě toho, že mám další dva členy. Dexe a Tomáše Hubnera . Tak vítejte hoši!!
P.S.-Samozřejmě mám už dávno vymyšlenou strategii, ale zatím ji tu zveřejňovat nebudu, jelikož na tento web chodí i spousta GLADIATOR členů.
6.4.-14.4. 2007
Neschopenství a konec s Ryanem!!!
Tak zápas ke dni 7.4. 2007 se zase nekonal. Bude zase přesunut na termín 14.4. 2007. Už mě to nebaví a moji hráči jsou už dost netrpělivý. Už si to chtějí vyřídit s GLADIATOR clanem v zápase. Jenže on snad nikdy nebude!!! Fakt neschopáci, hlavně že se furt vytahujou. Tady aspoň vidíte, jaký jsou lamy. Předpokládám, že dne 14.4. 2007 ten zápas také nebude. A jestli na moje slova dojde,…fakt se jim vysměju!! Jinak se ke mně snaží vetřít samotný Tonda a chce se se mnou bavit a dát mír, jenže já odmítám. Po delším rozhovoru, ale přeci jen souhlasím s příměřím a mírem (po kolikáté už??). Ale žádné bavení samozřejmě nebude,…já si nebudu všímat jeho a on mě. Protože když se s ním budu normálně bavit,..zase začne mít svůj záchvat abnormálního puberťáctví. To už přece dávno všichni známe. Dal jsem s ním příměří hlavně ve prospěch clanu. Po několika dnech si docela dost už zase rozumím s Jasonem. Vydrželo to přeci jen déle, než sem předpokládal. Vždyť Jason není Tonda!!!! A to je dobře. Také s Tondou už začínám sem tam prohazovat nějaké to rozumné slovo a ani o tom nevíme a už nám to zase docela klape. Sice občas má nemístné kidy, ale budiž. Uvidíme. Jak sem psal ve svém prvním deníku, kdokoliv z clanu GLADIATOR mě naštve, okamžitě s tím dotyčným skončím. A to se taky naplnilo. Ryan, bratr Tondy, začal pěkně buzerovat na ICQ. Když jsem mu řekl, že mě teď nebaví jeho kidy a ať přestane rušit, začal mi bezdůvodně nadávat do kokotů, buzerantů, teploušů a jak sem řekl, tak sem udělal. Na mém serveru si už nikdy nezahraje, dal jsem ho do ignoru a definitivně sem s ním skončil. Já sme všem své podmínky řekl a už mě nebaví dělat debila, který každému vše odpustí!! S tím už je konec a jak to dopadne s Jasonem, Tondou, Horatiem a dalšími prudiči se ještě uvidí. Zatím jsem s nima spokojen, ale vše se může změnit. Hlavně kvůli Ryanovi. Určitě jeho starší bratr Tonda se ho zastane a možná to povede i k zrušení příměří, ale já své požadavky nezměním!! Také sem se v těchto smolných dnech (o tom asi nasvědčuje i včerejší pátek 13.) pohádal s mým členem Micro Ice. Už delší dobu mě štval, ale pořád sem pro něj měl pochopení. Tedy až do včerejšku. Pořád mě nutil hrát VC, i když sem zrovna neměl čas, nadával, že můj blog stojí za hovno, urážel mě i můj celý clan WARRIOR. Já sem ho dobrovolně a rád přijmul do svého clanu a on se mi takhle pomstí. S ním sem už také navždy skončil s po sléze jsem ho vyhodil i z clanu. Myslím, že ho stačil někdo naočkovat z hráčů clanu GLADIATOR. A myslím, že nebudu daleko od pravdy, jelikož hned tentýž den ho pod svá ochranná křídla přijmul Tonda a jeho celý clan GLADIATOR. No nic, jsem naopak rád, že jsem se tohodle dotěry zbavil a myslím, že se do clanu GLADIATOR hodí jako prdel na hrnec. V clanu WARRIOR byl sice dlouho, ale byl to průměrný hráč, který hraje jednou za uherský rok.
15.4.-22.4 2007
Moje naplnění a nepřátelství s Tondou
Jakoby toto téma už nebylo alespoň 50krát omílané. Jenže tentokrát už naposledy. Přesně tohle sem čekal. Nevydrželo to ani měsíc!!! Tonda začal nadávat, buzit a tak má stejné podmínky jako jeho bratr Ryan. Také zápas, který už je 100 let posunován se asi konat nebude. Dokonce sem jeho řízení nabídl i samotnému Jasonovi, který se na něj tak těšil, ale jak se zdá, každý se toho zřekne. Tonda, Jason, Danda44 i Zip. Jakoby se báli či byli neschopní. Vyjmo tedy Dandy44, který se toho ujmul, ale neměl potom čas a Zipa, který soboty nemůže. Ale stejně…přece se najde 6 členů na zápas. No nechme to být. Raději ujednám zápas s Morfiem,…pokud tedy clanleader Cibule sežene do nějakého času více členů. Pro zatím clan Morfium má okolo 1-2 členů, což je až hanebné. Jinak sem v těchto dnech uspořádal menší trénink, kde se účastnili i jiní lidé, než členové clanu WARRIOR. Také mám nového člena. Je to Daniela Síkoru (Dandys17CzWarrior). Je to skvělý hráč a je s ním dobrý pokec. Více si o něm i o jiných hráčích clanu WARRIOR můžete přečíst v rubrice Něco o členech clanu WARRIOR. Tak zdarec u dalšího zápisu a já jdu hrát. :-D Teď začínám mimo VC také hrát skvělé hry jako Medieval 2: Total War, Thief: Deadly Shadows, El Matador, Hitman: Contracts a mnohé další. To víte, nestíhám všechny své hry hrát!!! :-D
23.4.-6.5. 2007
Hustej trénink WARRIOR členů
Tak v těchto dnech byl docela frmol. Tak nejprve jsem uskutečnil trénink první půlky WARRIOR clanu. Heslo bylo kosmas a účastníků bylo poměrně dost.
Účastníci :
Johnson-clanleader WARRIORU
Karel-člen clanu
Hornster-člen clanu
Benassy-člen clanu
CHT3PV-člen clanu
Lestert-člen clanu
Dandys 17-člen clanu
Všichni se snažili a byl to ten nejhustší trénink co jsem kdy uspořádal. Ptáte se proč jsem clan WARRIOR rozdělil na dva půlky? Odpověď je snadná. Na jeden server se totiž vejde jen 16 hráčů a já mám 30 členů!!! Samozřejmě všichni nepřišli a tak ti co nedorazili půjdou s tou druhou půlkou. Možná budu muset ještě udělat i třetí stejný trénink. Holt, clanleader to nemá jednoduché. Ale aspoň nenechám svůj clan ve štychu a snažím se ho vést poměrně slušně. Nejdříve sem udělal prezentaci kdo dorazil, potom nějaké užitečné rady při boji, potom následovala menší rozcvička boj s nožem a potom parádní střílení. Fakt hustec. Nakonec se docela těším, že si to ještě min. 1-2 zopakuji. Později sem také přijmul 2 nové členy: Martina a Dandieho WARRIORY. Jsou to dost dobří hráči. Později dále stále pařím různá CTF ,ATF, DM. Prostě paráda a normálka. Jednou sem ale hrál VC a tam mě velmi potěšila spolupráce s Dandou44 a Dzorganem GLADIATOREM. Všichni jsme se kryli, chodili spolu apod. Byl jsem velmi spokojen. Danda 44 je mimo jiné také dobrý hráč VC a dobře se mi s ním kecá přes ICQ. Je to jeden z nej lidí ve VC…jak svým chováním (což značí, že sem s ním neměl zatím žádný spor) , tak svým hraním VC.
7.5.-17.6. 2007
Přejít či nepřejít?? Toť otázka.
To je jak epizoda ze Shakespearova Hamleta. Ale já se nerozhoduji o smrti, nýbrž jestli můj celý clan přejde na verzi 1.60, kde je více serverů a clanů. Už mi chybí nějakej ten zápas. To víte, když na verzi 1.51 jsou jen 2 clany, které se ještě nenávidějí!!! No uvidíme, nejdříve se poradím s mými zástupci. Také jsem v těchto dnech přijmul nového člena: Montyho. Ale bohužel, také sem ztratil 3 členy mého clanu. Jak noví členové přicházejí, tak také odcházejí. A já se můžu pyšnit, že až po tak dlouhé době teprve teď odcházejí první členové. Týká se to kámošů Rozparovače a Dafiluxe (+ jeho bratra Ryběnku, který stejně moc VC nehrál). Společně totiž zakládají nový clan na jiné verzi VC. Doufám,že se jim bude dařit, ale na druhé straně mě to velice mrzí. Oba byli totiž dobří hráči a Dafilux dokonce zástupce. Navíc byli jedni z prvních členů mého clanu. Ale i to se stává. Takže se s nimi ještě jednou loučím a vzpomínejte na mě v dobrém. No a další mou povinností je zvolit tedy mého dalšího zástupce WARRIOR clanu. Můj druhý zástupce je CHT3PV, ale koho dát na prvního zástupce se ještě uvidí. Nějaké typy by tu byli. No uvidíme. Takže teď mám před sebou dva nelehké úkoly: najít prvního zástupce leadera a uvažovat a poradit se se svým clanem, zda-li by nebylo lepší přejít na verzi hry 1.60.
18.6.-24.6. 2007

Nový zástupce + poprask s Tondou

Tak už je rozhodnuto. Novým prvním zástupcem se stává Karel WARRIOR. Jsem rád, že to Karel vzal, neboť jen těžko by sem hledal lepšího zástupce clanu. Byl to můj horký tip už od samého začátku, takže sem ani konkurz dělat nemusel. Doufám, že mi pomůže rozrůst můj clan. Druhým zástupcem stále zůstává CHT3PV WARRIOR, ale možná i v budoucnu nastanou tady změny. Teď tu stále zůstává otázka: zda-li přejít na verzi 1.60, kde je více clanů a serverů, či zůstat na 1.51. To se ještě uvidí. Určitě v dnešním zápisku nesmí chybět poprask s Tondou GLADIATOREM. Dal sem mu několik šancí, všechny promarnil, odpouštěl sem mu, marně. Pořád má debilní kecy a vyskakuje si na mě i na jiné členy mého clanu. A teď sem se mu pomstil. Dal sem jeho fotku s článkem o něm do rubriky Anti SFC Tonda Gladiator a hned jak se mohl posrat vzteky. Samozřejmě se ho zastali jeho poskokové jako je Jason, Horatio či Morzan GLADIATOR. Takže dokonce nadešli i mé předtuchy a rozhádal sem se s Jasonem a Horatiem, kreří byli až doteď mými kámoši. No, kámoši,..to se tak úplně říci nedá, ale aspoň sem se s nima nehádal. Jenže teďka se naváželi do mého clanu a hrubě ho uráželi. Takže mají smůlu a platí pro ně stejné podmínky jako pro Tondu, Ryana, Por. CJ (poručíka češtiny :-D hahahaha) a i Morzana. Tak trochu sme tušil, že z toho bude takový poprask, ale aspoň sem pročistil ICQ kontakty a zbavil se zbytečných hňupů. Jenže dokonce i Dandu to trochu zaskočilo, že jsem to tam zveřejnil, tak se z toho snažil vykroutit a nadával do clanu, ale už jsme si vše vyjasnili a jsem zase kámoši. Danda je prostě charakter. Já sem ho překvapil s tím článekm s Tondou a on nadával do clanu. Takže jsme si kvit. A jako mice má dvě strany, tak i tento článek je má. Většina lidí Tondu odsoudila za to jak se chová nebo jak vypadá na té fotce a to je velice dobré. Aspoň každý vidí, jaký je to kokot a magor, co všem nadává a sám má máslo na hlavě. Dokonce sem se i já sám divil, že ho i pár členů clanu GLADIATOR tak rychle odsoudili. Konečně poznali, kdo je ten jejich neohrožený vůdce. Také to mělo ale i za následek to, že Tonda ze svého clanu vyhodil asi 3 členy. Stejně je ale lepší být v jiném clanu nebo v žádném, než s takovým debilem Tondou. Dobře mu tak. Snad už dá pokoj a já můžu s klidem ten článek odstranit. No uvidíme. Zatím je to ve hvězdách co se dál stane a co ne. Tak zatím čus.
25.6.-2.9.2007
REFORMY!!!!
Tak se blíží konec prázdnin a já mám alespoň kousek času na zapsání dalšího zápisku do deníku. Za ty dva měsíce se toho docela dost událo a tak se pusťme do psaní. Největší novinou je asi to, že můj celý clan přechází na verzi 1.60. Je tu více clanů a serverů. Budeme také hrát zápasy na www.gamepark.cz . Jsme totiž registrovaní v klanbázi, ale je ještě třeba něco vyřídit. Jinak domlouvám i jiné CW s clany na verzi 1.60. Dále sem provedl menší reformy v clanu. Tak zaprvé odešel z clanu hráč Dandie WARRIOR do jiného clanu na verzi 1.60. Přeji mu hodně štěstí a ať se mu daří. Jeho odchod sice provázel nějaké konflikty,ale už je vše vyřízeno. Neřekl mi totiž včas, že odchází jinam. Potom odešel hráč Michal WARRIOR, který se tak trochu nechal zverbovat od Gladiator clanu a také se se mnou trochu pohádal. Dále sem vyhodil tyto hráče z clanu: Pavel, DJ, Jack Sperow, Elmko, Ondras_13, Rosenfield a Tomas H.(Tomáš Hubner). Vyhodil sem je z důvodu malé přítomnosti na VC a někteří dokonce zůstali na verzi 1.51. Skoro všechny sem je viděl hrát tak jednou či dvakrát, takže sem rád, že sem pročistil clan. Místo toho sem však přijmul nové a dost dobré hráče: Majkl, Burgo, John Rambo a Klinger. Jestli vás vyrtá hlavou, jestli Klinger nebyl také u Gladiator clanu, tak to není shoda jmen, ale je to opravdu tak. Tonda ho vyhodil, stejně jako hráče Pospeca, Markonyho, Násosku, Zipa, Por. CJ, Dzorgana a pár dalších. Nechal si ve svém clanu jen vybrané hráče, kteří hrají často a verzi 1.60. Dále bych se zmínil o velikém příměří mezi clanem WARRIOR a GLADIATOR. Dokonce sem odstranil rubriku Anti Tonda a Morzan už nenadává do clanu. Ale aby nedošlo k omylu, příměří není spojenectví. To by asi pro dnešní zápisek bylo vše, neboť možná ještě nějaké reformy nastanou. Tímto se s vámi zatím loučím a přeji krásný zbytek prázdnin.
P.S. - Deník se trochu změní. Budu zapisovat každý měsíc a to s názvem např. (Leden, Květen, Prosinec apod.)
P.P.S. - Také zavedu hodnosti hráčů. No, prostě těch změn bude ještě dost. Zdarec

Konec clanu WARRIOR

Ano, čtete správně. Není to žádný vtip ani chyba textu, je to opravdu tak. Jak jednou něco začíná, tak to taky jednou končí. Dříve nebo později. A jak jste si asi všimli, minulý měsíc sem chtěl ještě provést několik změn, ale teď ruším clan a to hned z několika důvodů. Za prvé mám málo času ( škola, kámoši, PC recenze, jiné a lepší hry atd.), moji hráči už také moc VC nehrají a proto si myslím, že je zbytečné vést clan, kterému se nikdo moc nevěnuje. Sice jsme měli značné úspěchy a to jak v zápasech, tak i počtu členů v clanu ale zkrátka život jde dál a změna je život. Proto do 7 dnů od tohoto zápisku smažu všechny rubriky týkající se clanu WARRIOR. Blog ale zůstává dál. Ba naopak, provedu zde značné změny k lepšímu. Budu se více věnovat recenzím PC her, kvůli kterým sem vlastně blog založil a neopomenuty budou i další rubriky. Než se ale úplně rozloučím s clanem WARRIOR, tak bych chtěl ještě některé věci uvést na pravou míru. Tak za prvé: Z clanu odešel hráč Dex, CHT3PV a Dandys17 WARRIOR. Dexe sem sám vyhodil a to z důvodu bezdůvodných urážek a nadávek na mě a na náš clan. Dandys17 a CHT3PV odešli sami kvůli malé přítomnosti na Vietcongu. Během tohoto měsíce sem ale také přijal několik nových hráčů: Extra a Snake WARRIOR. Ze začátku projevili snahu, ale po několika dnech sami přestali hrát. To by asi k úplné historii clanu stačilo a teď bych chtěl ještě poděkovat některým hráčům za jejich věrnost a za největší hráčskou kariéru v mém clanu. Jsou to hráči: Karel Zalabák (Karel), Martin Likler (John Rambo), Jarda Koudelka (Jarda), Jan Kláčmera (Hornster) a Erik Kuchyňka (Benassy). Tito hráči hráli celkově často a byli v clanu od jeho začátku. Další, ale menší poděkování patří i hráčům: David Kuželka (Dave), Michal Hrubý (Derred), Jiří Šaroun (Frendly), Ondřej Mecera (Messi), Patrik Horejš (Patrik), Václav Šmídl (Viktor Čistič), Tomáš Bartošek (Fučík), Martin Živec (Martin), Tomáš Kofl (Lestert), Štěpán X (Monty), ale také Klinger který sice byl v clanu jen krátce, ale spolu jsme hráli VC už od samého začátku a neváhal bych říct, že to byl první člověk s kterým sem se spřátelil na VC. Tito vyjmenovaní hráči my sice byli věrní (viď Dave a Lesterte :-D), ale VC hráli méně a jejich hráčská kariéra nebyla tak vysoká. Takže ještě jednou děkuji všem členům clanu WARRIOR a tímto se s vámi loučím a doufám, že si spolu ještě někdy zahrajeme, jelikož VC budu hrát nadále, avšak ne tak často. Tak hodně zdaru a ať vás provází síla J
Johnson-váš exleader exclanu WARRIOR
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Johnson ví kdo....."Básník" Johnson ví kdo....."Básník" | 22. dubna 2007 v 14:30 | Reagovat

tonda to je lama

prohrávat neumí,

přesnídávky hamá

už je v prdeli.

my ho všichni známe

toho blbečka

na ulici mu podestýlá

jeho babička.

počítač on nemá

jen to předstírá

že vietconga paří

prdel si přitom utírá

sfc tonda to je chlouba

v prdeli se pořád dloubá

Tímto končí moje básen krátká

proto pařte VC až do pátka

a kdo pařit neumí

to je debil to se ví.

:D

2 Johnson-leader WARRIORU Johnson-leader WARRIORU | 22. dubna 2007 v 14:43 | Reagovat

:-D :-D :-D To je teda nářez, to se ti teda povedlo Tomáši.

3 báseň báseň | 25. dubna 2007 v 14:50 | Reagovat

Tondu zajímá všechno,

poslouchá jen techno.

Evu a Vaška,moravanku

všechno hezky pomalounku.

On tanga rád nosí,

pak to na babetě

k babičce krosí,

aby mu tkaničku zavázala

a kontakt s ním navázala:

"tak co? jak to máš s tím

klanem,a s tvým bráchou

buranem?"

To be continued......

4 Johnson-leader WARRIORU Johnson-leader WARRIORU | 25. dubna 2007 v 14:57 | Reagovat

SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jen tak dál Tome!!

5 Krarel WARRIOR Krarel WARRIOR | 29. dubna 2007 v 18:35 | Reagovat

hustá báseň jen tak dál.

6 killer6172 killer6172 | 15. června 2007 v 15:51 | Reagovat

fakt good basne!jen tak dal!mas to tady fakt good johnsne!jen tak dal,jen tak dal!

7 Johnson Johnson | 17. června 2007 v 17:15 | Reagovat

Díkes moc. Budu se snažit.

8 Tomson Tomson | 22. února 2008 v 20:05 | Reagovat

Škod aže si zrušil klan a věřím že byl fakt dobrý i když jsem si v něm neměl příležitost zahrát

9 Tom Tom | E-mail | 4. června 2008 v 12:37 | Reagovat

Johnsne nwm esli si me este pamatujes,chtel sem k tobe do klanu ale nemel sem VC fist alpha a ani 1.6 verzi,jestli este po chvilkach hrajes vietcong,napadlo me obnovit WARRIORY,co ty na to?na ICQ sem Rogallo,este me mysli na ICQ mas,tak distak napis dybis chtel obnovit klanu,hned bych sel

10 Johnson Johnson | 6. června 2008 v 19:48 | Reagovat

Sorry draku, ale clan už doopravdy skončil a celá jeho historie už je minulostí. Na PC a už vůbec na klan ted opravdu čas nemám, takže si budeš muset najít jiný tým nebo dále hrát jako jednotlivec. Přeji ti hodně štěstí ve hraní VC!! Johnson

11 Tom Tom | E-mail | 6. června 2008 v 21:29 | Reagovat

no ja uz teda dlouho sem v klanu,ale ten tvuj bych hned obnovil,dybis chtel,no skoda,kdybys nahodou mel nekdy cas,pokud si na ICQ Garret tak te tam mam,takze se ozvi kdikoliv

12 Johnson Johnson | 7. června 2008 v 19:06 | Reagovat

jj...moje ICQ je 428030898

13 Tom Tom | E-mail | 8. června 2008 v 11:00 | Reagovat

a jo tak v ICQ te mam,distak pak napisu,JO  AKDYBY NEKDO Z WARRIORU CHTEL OBNOVIT KLAN,PISTE MI NA ICQ 330 058 993

14 Messi Messi | E-mail | 30. listopadu 2008 v 14:00 | Reagovat

nazdar kluci,upřimně.....mrzí mě že jsem nepokračoval v klanu WARRIOR.....tím hlavně se chci omluvit Johnsonovy za mojí:.......*neúčast*.........důvod jsem měl prostý:stěhování,škola mimo bydlištěatd. a když už jsem se dostal na PC,hrál jsem většinu času jen Fifu a Pes......mějte se  a hodně štestí nejen ve vietcongu ale i u dalších neméně zajímavých her.....zdar.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama